​NAJPOTREBNEJŠ​​IA VEC PRE GITARISTOV?​JEDNOZNAČNE!

​↑ ZISTI, ČO POTREBUJEŠ A ČO NEPOTREBUJEŠ ↑

​Je február 2003 – 7. rok sedím doma za počítačom a kombinujem aranžmá pesničiek.a zarazu “to” prišlo…O 90 minút som mal “napísanú” celú pesničku MEDZI VLKMI. Piese

To, čo Ťa nikde nenaučia, je RYTMUS

A keď v​​​​​​ravím, že TU sa to naučíš, tak na seba beriem obrovskú zodpovednosť…

Zatiaľ, čo Vaši kamaráti pozerajú brakové seriály, spia na gauči, či pozerajú len tak – do blba, Vy trénujete a svoj čas a energiu investujete do niečoho úžasného, čo Vás bude sprevádzať celý život. Mám pre Vás návrh – venujte nasledujúcich 8 týždňov tréningovému kurzu, za ktorý mi budete vďační už v 1. lekcii:Video kurz HRÁME V RYTME, sa odlišuje od všetkého, s čím ste sa v minulosti mohli stretnúť. Systematicky postupujúce video návody a spojenie so mnou ako lektorom, Vám zaručia maximálne rýchle a kvalitné pochopenie každej preberanej látky. Nenásilne Vás navediem na plynulé hranie na gitare a s tým spojené pocity istoty a radosti. 

Za 2 mesiace zvládnete skutočnú školu rytmu a naučíte sa hrať i tvoriť gitarové doprovody, ktoré budete používať pri hre piesní po celý ďalší život!

Pre koho je tento kurz určený?

Pre gitaristu, ktorý chce rozšíriť svoj záber → svoju gitaristickú zručnosť. Pre gitaristu, ktorý chce vedieť hrať pesničky, na ktoré má len akordy, alebo pesničky zo spevníka. ​Jednoduchu pre toho, kto je odhodlaný a chce sa naučiť hrať a vytvárať gitarový doprovod na hocijaké piesne. 

Zároveň Vám tento kurz pomôže dostať rytmus “do krvi”. Výsledkom bude teda aj plynulé hranie piesní.​      Keď sa reálne pozerám na úroveň rytmu u samoukov, tak video-kurz HRÁME V RYTME pomôže 

od úrovne mierne pokročilého až po skúseného gitaristu. 

​Pomôže gitaristom, ktorí už ​ovládajú akordy  C, D, E, Emi, G, A, Ami a H7 a chcú sa zdokonaliť v rytme a hraní gitarových doprovodov.

VOĽNÝCH EŠTE: 0 MIEST

Get instant access to {product name} now!

This is your “buy now” area. Represent your product visually, to make it more tangible. Describe in clear terms what your visitor will get when they make the purchase.

HRÁME V RYTME…

​Nakopni svoj​Rytmickýtalenta HRAJ​…

What our customers are saying:

Best part of the testimonials goes here…

Display testimonials here and make them more skimmable by adding a teaser or the best part from the testimonial as a headline. A good testimonial can make all the difference to your conversion rates.

DANA MOORE  //  Designer

The best kinds of testimonials are…

The best kinds of testimonials are ones that tell a small story and include specific details. This is much more powerful than a generic testimonial that simply say “I love this product!” or something similarly vague.

MARC JACOBS  //  Business Analyst

    DAJ SVOJMU RYTMU TÚTO ŠANCU!

                HLAVNÉ TÉMY LEKCIÍ:

           NÁHĽAD NA KURZOVÉ LEKCIE

     ​Absolvovať tento kurz môže byť                                         Vašim NAJLEPŠÍM rozhodnutím.                                  

Dovoľte mi, aby som Vám priblížil ako video kurz HRÁME V RYTMEpresne funguje:1. Kurz prebieha v špeciálnej kurzovej zóne 2. Pozostáva z 8 lekcií, ktoré sú sprístupňované vždy po 7 dňoch 3. Každá z lekcií obsahuje 9-13 krok-za krokom postupujúcich krátkych video tréningov 4. V každej lekcii je na stiahnutie pracovný zošit s úlohami na lepšie zvládnutie danej lekcie5. Zvládnutie lekcií sa potvrdzuje Dotazníkom6. Prístup do kurzu máte 24 hodín denne a ostáva Vám doživotne7. Kurz nedodávame na DVD, tréningové videá nie je dovolené zdieľať ani sťahovať zo stránok.

No a čo nás v kurze HRÁME V RYTME čaká?* Bude to v prvom rade vysvetlenie a trénovanie vysoko účinných cvičení, ktoré Vás dovedú k vytváraniu           jedinečných gitarových doprovodov* Postupne odhalíte chyby, ku ktorým ste sa v minulosti dopracovali a prídete na to, prečo samostatný      tréning samoukom neprináša veľké úspechy* Vďaka vysoko účinným tréningom dostanete rytmus “do tela” a Vaše staré chybné návyky postupne    nahradíme novými, fungujúcimi * V každej lekcii na Vás čaká 10-13 náučných a tréningových videí a pracovný zošit, v ktorom si budete    značiť zdolanie jednotlivých krokov * V úvodnom videu každej lekcie Vám poskytnem rekapituláciu dôležitých momentov z predošlej lekcie a    čerstvý návod na jej čo najlepšie zvládnutie* Naučíte sa hrať jednoduché i kombinované rytmy a vytvárať doprovody na piesne v rôznych štýloch,    zvládneme systém kombinovania rytmov,* Zvlášť Vás upozorním na rytmy hodiacie sa na väčšinu piesní a na najpoužívanejšie gitarové doprovody,* naučíme sa všetky najpoužívanejšie techniky gitarových doprovodov

​Máte moju prelomovú videoknihu Gitarové RYTMY online? Je SUPER! Tak video kurz HRÁME V RYTME vytvorí ešte 10 x väčší efekt – SKUTOČNE!!! Tento kurz Vás zásadným spôsobom priblíži do pozície gitaristu, ktorým by ste sa radi stali!

​           ŠTART KURZU:  ​ŠTVRTOK 24. OKTÓBRA 2019 o 19:30​             ​

The purpose of this section is to provide an overview of your product. This could be an outline of chapters in your ebook, lessons in your course, modules in your coaching program etc. The reader should come away from this with a very clear idea of what they will get for their money.

  1. 1Describe the 1st chapter, module or part of your product here. Try to keep the description concise but interesting. It’s better to say something interesting in few words than to try and describe every aspect of something at the risk of boring your reader.
  2. 2Think of “teaser” when writing these descriptions. A good description gives a hint about your product. It makes the reader curious, but it leaves a gap – a little mystery – instead of revealing everything.
  3. 3You can add as many chapters as you need. Just duplicate the entire columns row to add new chapters/modules and adjust the text accordingly. The list shouldn’t feel endlessly long, but don’t shy away from presenting a dozen chapters.

MARC JACOBS  //  Author

In this section, introduce the author, creator, teacher or face of the brand. Help your audience connect with you on a more personal level and show them that there’s a person behind it. It feels better to buy from a person than from a faceless, corporate brand.

You don’t need to tell your life story. Just explain what qualifies you and why you care and add a personal detail or two.

Marc Jacobs

Join Over 3,000 Happy Customers

More testimonials? Add them here!

You almost can’t have too many testimonials. However, no one wants to read through one endless list of them. That’s why it’s a good idea to spread testimonials through multiple sections on the page. That way, your copy and the social proof from testimonials take turns in convincing your reader.

Andy Murray  //  Photographer

Best part of the testimonials goes here…

Display testimonials here and make them more skimmable by adding a teaser or the best part from the testimonial as a headline. A good testimonial can make all the difference to your conversion rates.

Julia Stone  //  Blogger

The best kinds of testimonials are…

You almost can’t have too many testimonials. However, no one wants to read through one endless list of them. That’s why it’s a good idea to spread testimonials through multiple sections on the page. That way, your copy and the social proof from testimonials take turns in convincing your reader.

Peter Dawson  //  It Consultant

The Best Time to Start Getting {Benefit} is Now!

This is your main product purchase section on the page. Here is where you add your strongest call to action. Remind your reader of the main benefit that your produt will bring to their lives and tell them in no uncertain terms to click that button and get started.

5 Simple Steps to…

Boost Your Website’s Conversion Rate

lock

Secure Checkout

100%MONEY BACK GUARANTEEstarstarstar

100% Satisfaction Guarantee

You are fully protected by our 100% Satisfaction-Guarantee. If you don’t get [a specific benefit that your product promises] by [a specific span of time in which you guarantee your product to yield results], just let us know and we’ll send you a prompt refund.

Marc Jacobs

Frequently Asked Questions

Write the question here.​​​​

Write the answer to the question here. This way, your visitors can easily pick the questions that matter to them, without being distracted by loads of text from the FAQ.

What if I’m not good at copywriting?

The text in this landing page gives you a lot of help in creating good copy. And don’t worry about it too much. The only way to get better at copywriting is to write more copy. So, get writing.

How can I get this landing page template?

It comes with the Thrive Architect plugin for WordPress. You can get it here.

Will this landing page work for me?

Only if you like awesome landing pages that are rapidly customizable to your needs.

What if my product isn’t a digital product?

Does your product have a target audience? Does it have benefits? Then you can and should explain those benefits to your target audience on a page like this.

What are the right questions to add here?

Your customers will let you know. The best way to find the “right” questions to answer in your FAQ is to pay attention to questions your visitors and customers send you. Your support system or helpdesk will be a rich source of insights about what questions need answering.

© 2019, [thrive_global_fields id=’1′]

[thrive_global_fields id=’7′]