Už onedlho
Už onedlho

ČO HOVORIA O KURZE ABSOLVENTI:

Pozerali a počúvali ste moje videá, v ktorých o kurze GITARISTA 2015-2 rozprávam ja...

Teraz Vám sprístupňujem zopár názorov užívateľov, ktorí pred niekoľkými mesiacmi - rovnako ako Vy - vstúpili do Rýchlokurzu a začali sa učiť ladiť, držať trsátko... a potom si zakúpili najlepší možný kurz aký som vtedy mal (Kurz 5XXL, alebo GITARISTA 2015). Váš kurz GITARISTA 2015-2 je zase o zopár poschodí lepší 🙂

Mojou snahou je naučiť Vás čo najviac za najkratší čas denného trénovania.
Tak poďme na spomenuté referencie:

Volám sa Maroš Oravec a posledných 25 rokov (licenciu mám od r. 1990) som individuálne (nie cez internet) trénoval stovky gitarových samoukov. Pomáham ľuďom hrať na gitare to, po čom túžia. Muži aj ženy, mladší či starší, skrátka každý, kto veľmi túži hrať na gitare.

No a v r. 2012 som svoje lekcie spracoval do video podoby a spustil svoj Rýchlokurz a prvý veľký kurz GITARA PRE ŽIVOT. Vývoj však ide ďalej a nové poznatky aplikujem do nových kurzov. Každý nový kurz obsahuje tie najnovšie postupy o ktorých viem a samozrejme tiež všetko to najlepšie z predošlého kurzu.

Rovnako je tomu aj v kurze GITARISTA 2015-2, na účasť v ktorom srdečne pozývam každého, kto sa chce na gitare naučiť hrať TERAZ, kým som tu.

Maroš Oravec
Škola hudby online; E-mail: marosoravec@marosoravec.com; Mobil: +421 907 916 297